menusearch
behnammind.ir

درباره من و نوشته‌هایم

به دنیای نه چندان دلچسب و رنگین من خوش آمدید
امیدوارم یخ نزنید

(7)
(1)
درباره ما

درود بر شما

من بهنام بلوچی نژاد (با نام شناسنامه‌ای محمد حسین) در گرداندن و اضافه کردن محتوا فعلا تنها هستم. خودم هستم و نوشته‌هایم و به همین خاطر است که «درباره ما» را در منو سایت تغییر ندادم. ما یک تیم هستیم که تلاش می‌کنیم دیده شویم و شاید، شاید تاثیرگذار باشیم. صادق هدایت می‌گفت:

«من فقط برای سایه خودم می‌نویسم که جلوی چراغ به دیوار افتاده است، باید خودم را بهش معرفی کنم.»

این جمله از کتاب بوف کور نشان می‌دهد که نوشته‌‌‌‌‌های نیمه‌ی خالی لیوان، چندان طرفدار ندارند و مردم دوست ندارند با حقایق سیاه زندگی و وجودشان روبرو شوند. صادق هدایت هم دوست داشته دیده شود و من نیز این گونه می‌خواهم، حتی اگر در لفافه بگویم نه برای شما، بلکه برای سایه روی دیوار می‌نویسم!

زمانی که این مطلب را می‌نویسم 35 سال و چندی از عمرم گذشته است. به نظر خودم تازه فهمیدم که باید اندیشه کنم. تازه درک کردم که می‌توانم بدون ترس، خودم باشم. تازه دریافتم که حرفی با خودم دارم! البته به پول سازی از راه نوشتن نیز فکرمی‌کنم! پشت سرم را که نگاه می‌کنم روزها را مانند بیشتر مردم گذراندم اما اگر بخواهم گذشته خود را شخصی سازی کنم باید بر روی کلمات غرور، عصیانگری، استرس، پرخاشگری، کله شقی، تنبلی، تلاش افراطی، یکدندگی و غیره تاکید کنم. می‌دانم اکثرا منفی هستند اما چه می‌شود کرد! در کنار این لیست باید کمی هم از خود دفاع کنم که برای هر کار و شغلی بیشترین انرژی خود را گذاشته‌ام و به گفته خودم به حقم نرسیدم، چون بلد نیستم همرنگِ شیک جماعت شوم!

اینجا علاوه بر دل نوشته‌ها، آزاد نویسی‌ها، خودانتقادی‌ها، داستان‌ها و... در مورد هر چیز دیگری می‌نویسم. فیلم و کتاب معرفی می‌کنم و برداشت شخصی خود را با شما در میان می‌گذارم. دوستان همراه قدیمی با وب سایت قبلی آشنایی دارند، تلاشی که با وقفه‌ای چند ماهه و البته توجیه پذیر از نظر خودم روبرو شد. امیدوارم اول یخ نزنید، دوم با ترشحات ذهنم مست شوید و سوم نوشته‌هایم اکنون که زنده هستم خوانده شوند و مهم‌تر از آن تاثیر گذار باشند.

مرتبط با این بخش
درباره ما